Wykłady podczas 40. kongresu i targów LNE

targi kongres LNE

Zapraszamy Was na jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych tego roku!


9-10 listopada to czas targów i 40. Międzynarodowego Kongresu LNE, podczas których będziemy czekali na Was na stoisku 154! Przygotowaliśmy dla Was masę promocji na kultowe produkty z naszej oferty!
Mało? Zapraszamy Was również na nasze wykłady podczas sesji KOSMETOLOGIA W PRAKTYCE! Darek i Dawid przygotowali dla Was niesamowicie ciekawe prezentacje.


Darek przybliży Wam temat produktów marki Allpresan Polska podczas wykładu pt. “Allpresan – zastosowanie specjalistycznych preparatów w formule pianek Allpresan w kontekście przygotowania oraz zakończenia zabiegu podologicznego – case study.” Wykład odbędzie się na sali Budapeszt A o godzinie 9:45 w sobotę.


Dawid natomiast opowie o niesamowitej mocy urządzeń do jonoforezy wodnej marki Hidrex GmbH w swoim wykładzie “Hidrex – Nadpotliwość – elektryzująca walka ze wstydliwym problemem” Wykład odbędzie się na sali Budapeszt A o godzinie 15:00 w sobotę.


Produkty, o którym będą opowiadać nasi specjaliści, będziecie mogli zakupić w atrakcyjnych cenach na naszym stoisku podczas targów 😊😊🔥 Wszystkich serdecznie zapraszamy! 😍Dodaj komentarz