Współpraca

Poznaj świat wyjątkowych wkładek. Dołącz do ponad 100 wybranych punktów w Polsce

Zostań dystrybutorem marki Alto®

dobór wkładek alto


Wkładki Alto to innowacyjny i jedyny tego typu produkt na polskim rynku. Nasze wkładki tworzone są przy współpracy ze specjalistami podologii i fizjoterapii w fabryce w Niemczech.Technologia Memopur® opatrzona patentem, przoduje wśród technologii wykorzystywanych przy skutecznym odciążaniu stóp, stawu skokowego i kolan. Ochrona przed nadmiernym naciskiem stopy na podłoże zapewnia najlepszą ochronę przy zwyrodnieniach i wadach wrodzonych lub nabytych.

W związku z rozwojem naszej marki poszukujemy dystrybutorów, którzy przy naszym wsparciu podjęliby się sprzedaży wkładek Alto w swoim gabinecie podologicznym.
Nasze wyroby sprzedajemy wyłącznie przez sieć gabinetów podolologicznych i fijoterapeutycznych. Dbając o najwyższą etykę sprzedaży kierujemy nasze produkty wyłącznie do pacjentów, którzy ich potrzebują. Nasze doświadczenie i przeprowadzone konsultacje pokazują, że wkładki alto przy długotrwałym stosowaniu w 90% likwidują dolegliwości bólowe u przebadanych osób.

Dlatego uczymy współpracujących z nami podologów i fizjoterapeutów jak ocenić intensywność nacisku stopy na podłoże, rozpoznać wady, zwyrodnienia i problemy wynikające z niedostatecznego odciążenia stóp.

Na naszym szkoleniu produktowym dowiesz się jak działają produkty Alto® w bezpośrednim odniesieniu do przypadków i dolegliwości. Tak abyś w przyszłości potrafił samodzielnie dobrać wkładkę do potrzeb pacjenta, która naprawdę przyniesie mu ulgę w bólu.

dariusz muksła praca z pacjentem


Nie posiadasz jeszcze żadnych wkładek w swoim gabinecie?

Wykonujesz wkładki indywidualne?

Pracujesz już wybranym systemem?

A może obawiasz się dobierać specjalistyczne rozwiązania?


 

Jeśli na któreś z pytań odpowiadasz TAK, koniecznie się z nami skontaktuj.

Mamy dla Ciebie i Twoich pacjentów szalenie ciekawe rozwiązanie.


Zostań dystrybutorem marki Alto®

Co od nas dostajesz?

 1. Otrzymujesz profesjonalne, indywidualne szkolenie produktowe z jednym z naszych trenerów
 2. Dajemy Ci dostęp do zdjęć opisów i materiałów marketingowych, które z powodzeniem możesz wykorzystać na swojej stronie internetowej lub w mediach społecznościowych
 3. Zapewniamy materiały drukowane: ulotki, broszury, katalogi, plakaty z naszymi produktami, które pomogą ci komunikować o produkcie w twoim gabinecie i tym samym umożliwią jego sprzedaż.
 4. Przydzielimy Ci indywidualnego opiekuna na wyłączność. Nasz pracownik dostosuje ofertę do Twoich potrzeb. Przez cały czas trwania współpracy będzie z Tobą w kontakcie.
 5. Nie musisz kupować zbiorczych opakowań: ilość zamawianego asortymentu dostosowujesz do swoich potrzeb – wysyłka od 1 pary wkładek.

Jak zostać dystrybutorem?

 1. Jeśli w Twojej okolicy nie ma jeszcze naszego punktu, możemy działać!
  Wyznajemy zasadę wzajemnego szacunku i udanej współpracy, dbamy więc o to, aby na danym terenie znajdował się tylko jeden punkt doboru. To zapewnia spokojną i wyjątkowo zgodną współpracę.
 2. Zgłoś się na szkolenie pod numerem telefonu 730 248 240
  Nauczymy Cię „czytać ze stóp”
  Poznasz nasze produkty
  Poszerzysz horyzonty i ofertę gabinetu
 3. Umów termin szkolenia lub dołącz do planowanych terminów
 4. Opłać przesłaną do Ciebie fakturę
 5. Po odbyciu szkolenia i uzyskaniu kwalifikacji stajesz się autoryzowanym punktem alto®
 6. Gratulacje!

Zapytaj o rozwiązania alto®


Grupy produktów

Top
X