Tabela rozmiarów

Jak określić swój rozmiar wkładki? Jeśli nie jesteś pewny swojego rozmiaru obuwia, zalecamy wykonanie następujących kroków w celu dokładnego zmierzenia stopy:

1. Do zmierzenia stopy na całej długości od palców do pięty potrzebujesz tylko papieru, długopisu i linijki.
2. Połóż kartkę na podłodze przy ścianie. Postaw stopę na papierze, dotykając ściany.
3. Zaznacz na papierze najdalej wysunięty punkt stopy. Powtórz dla obydwu stóp, ponieważ często zdarza się, że różnią się między sobą.
4. Zmierz odległość i porównaj ją z poniższą tabelą. Wybierz rozmiar odpowiedni dla dłuższej stopy.

 

TABELA ROZMIARÓW ALTO:

ROZMIAR252627282930313233343536373839404142434445464748
1DAMSKA23,023,724,425,125,726,427,027,7
2MĘSKA15,926,627,227,928,529,329,830,5
3SPORTOWA23,424,424,925,626,427,227,828,529,029,830,431,031,532,4
4SZPILKA23,424,224,725,626,226,927,528,2
5OSTROGA23,324,024,825,426,026,727,227,928,529,329,9
6HALLUX23,123,824,525,125,726,627,227,828,529,329,8
7SUPINACJA23,023,824,425,025,726,427,027,728,228,929,7
8DZIECIĘCA+20,522,023,525,0
9DZIECIĘCA17,217,718,619,219,820,521,221,822,423,123,8