pixel fb

Kadra


Instruktorzy Podolog24

DSC 9380 kopia e1541971261356 - Kadra

Dariusz Muskała

założyciel firmy Podolog24 Group, twórca marki Podolog24 i Alto, główny i najbardziej doświadczony szkoleniowec oraz praktyk. Uczestnik wielu kursów, warsztatów i szkoleń. Od 2013 roku prowadzi własny gabinet. W latach 2015 - 2018  przyjmował również w przychodni lekarskiej Agia Medica, gdzie ściśle współpracował z lekarzami różnych specjalności. Doświadczenie kliniczne szlifował szczególnie w latach 2014-2015 dbając o pacjentów Domu Pomocy Społecznej w Trzebiechowie. Współtwórca metodyki badań dzieci w ramach akcji „Zacznijmy od podstaw” prowadzonej przez Niezależne Stowarzyszenie Podologów. W ramach kursów indywidualnych wyszkolił kilkunastu specjalistów mogących pochwalić się sukcesami terapeutycznymi i rewelacyjnie prosperującymi gabinetami. Szalenie zdolny praktyk, twórca autorskiej metodyki pracy i wykonywania zabiegów.

Dawid Tomaszewski

podolog z kilkuletnim stażem czynnej pracy zawodowej. Wiedzy zasięgał u najlepszych specjalistów z branży podologicznej w Polsce. Główny szkoleniowiec akcji „Dni otwarte lekkie stopy” podczas której swoją wiedzę z zakresu podstaw biomechaniki stóp oraz technik badania palpacyjnego przekazał kilkudziesięciu podologom w prawie każdej części kraju. Poza ogromną wiedzą teoretyczną, którą chętnie dzieli się ze swoimi słuchaczami, jest również czynnym praktykiem na co dzień prowadzącym swój gabinet w Głogowie woj. dolnośląskie. Szczególnie zainteresowany i wyspecjalizowany jest w podologii dziecięcej. Jako członek Niezależnego Stowarzyszenia Podologów realizuje cykl bezpłatnych badań profilaktycznych wad postawy, przeprowadzanych wśród dzieci szkół podstawowych (w ramach akcji dotychczas przebadano już kilka tysięcy dzieci).

Obszary specjalizacji
Wkładki - Biomechanika stóp - Podoskop - Badania palpacyjne - Profilaktyka
Zmiany wirusowe na stopach
Podologia dziecięca - praca z „małym pacjentem”
Skalpel - Dłuto - Frezarka i frezy - Zabieg podologiczny
Jonoforeza - terapia nadpotliwości - terapia zapalenia rozcięgna podeszwowego

DSC 9326 kopia e1541972126309 - Kadra

DSC 9303 e1541972091990 1024x1012 - Kadra

Anna Bagan 

Jeden z głównych szkoleniowców Podolog24, inżynier, kobieta wielu pasji, z których najważniejszą jest podologia. Prowadzi swój gabinet w Krośnie Odrzańskim. Doświadczenie i praktykę zdobywała podczas wielu akcji charytatywnych badań stóp, głównie w szkołach podstawowych i domach pomocy społecznej. Aktualnie prowadzi szkolenia w ramach akcji Dni Otwartych Lekkie Stopy, organizowanych przez Niezależne Stowarzyszenie Podologów, podczas których szkoli z tematyki biomechaniki stóp i technik badania palpacyjnego. Ekspresyjna, zaangażowana, uśmiechnięta, z pokładem dobrej energii realizuje wszystkie swoje cele i zadania. Każde prowadzone przez nią szkolenie owocuje 100% satysfakcją uczestników i ogromem przekazanej wiedzy.

Obszar specjalizacji
Skalpel - Dłuto - Frezarka i frezy - Zabieg podologiczny
Wkładki - Biomechanika stóp - Podoskop - Badania palpacyjne - Profilaktyka

Grzegorz Boguszewski

szkoleniowiec od roku 2017. Wyspecjalizowany w tematyce wkładek specjalistycznych i biomechanice stóp - związany z branżą od niemal 10 lat. Swój gabinet podologiczny prowadzi od 2016 roku. Konkretny, rzetelny fachowiec z nienaganną opinią wśród pacjentów i współpracowników. Aktywnie działa na rzecz Niezależnego Stowarzyszenia Podologów badając dzieci w szkołach.

Obszar specjalizacji
Wkładki - Biomechanika stóp - Podoskop - Badania palpacyjne - Profilaktyka

DSC 9346 kopia e1541972481373 969x1024 - Kadra
Grzegorz Boguszewski - Zbąszyń
DSC 1675 1 1024x1024 - Kadra
Martyna Graban - kierownik działu szkoleń

Martyna Graban

Od 2013 roku zawodowo związana z branżą szkoleń oraz projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej. W Podolog24 zajmuje się organizacją oraz działaniem działu szkoleń. Odpowiedzialna również za pomoc w pozyskiwaniu dofinansowania dla uczestników naszych kursów. W samym 2019 roku dzięki jej pracy nasi kursanci otrzymali blisko 100 000 zł ze środków publicznych przeznaczonych na rozwój swoich kompetencji zawodowych. Współpracuje z podwykonawcami, dzięki czemu nasze szkolenia odbywają się nie tylko w naszym ośrodku szkoleniowym ale także innych strategicznych miejscach na terenie całego kraju. Masz pytania dotyczące szkoleń? Chcesz nawiązać z nami współpracę? Zorganizować szkolenia w swojej firmie? Na wszystkie pytania odpowie z chęcią i serdecznym uśmiechem.