Preparaty podologiczne

Oferowane preparaty podologiczne to przede wszystkim artykuły profesjonalnych marek premium, które cechują się wyselekcjonowanym składem oraz tym, że są przebadane dermatologicznie. Odpowiednia pielęgnacja stóp jest niezwykle istotna dla zdrowia i komfortu. Dbamy o to, aby w asortymencie znajdowały się preparaty, które przynoszą oczekiwane efekty i stanowią wsparcie do prowadzonych w gabinecie terapii przeciwko takim schorzeniom, jak potliwość, nagniotki czy grzybica stóp. Część produktów stosowana regularnie spowolni proces rogowacenia naskórka oraz nawrotów chorób, a także zapewnią zdrowy i estetyczny wygląd stóp.

Do profesjonalnego użytku w gabinetach podologicznych polecamy przede wszystkim preparat Zulan™ oraz produkty Allpresan®. Zulan™ wspomaga regenerację tkanek oraz przyczynia się do obkurczania ziarniny. Charakteryzuje się również działaniem przeciwbakteryjnym i przeciwgrzybiczym. Z kolei Allpresan® są produktami cenionymi w codziennej pielęgnacji. Zaleca się je osobom z problemem suchej, wrażliwej skóry stóp i w przypadku wielu innych dolegliwości. Produkty mają formę pianki o gęstej i aksamitnej strukturze oraz niespotykanej nigdzie indziej wydajności.

Szeroki asortyment specjalistycznych preparatów podologicznych

Sklep Podolog24.pl wyróżnia się szerokim asortymentem specjalistycznych preparatów podologicznych w konkurencyjnych cenach. Nieustannie obserwujemy rynek, aby na bieżąco uzupełniać swoją ofertę. Dzięki temu proponujemy Klientom produkty najwyższej jakości, sprawdzone, ale jednocześnie oparte na nowoczesnych technologiach.

Proponujemy także wysokiej jakości opatrunki przydatne w codziennej pracy. Oferowane preparaty podologiczne mają wyselekcjonowany skład i zostały opracowane we współpracy ze specjalistami z dziedziny podologii oraz dermatologii. Dzięki temu są skuteczne, bezpieczne dla skóry i przyjemne w użytkowaniu.

Swoją ofertę kierujemy zarówno do specjalistycznych gabinetów, jak i Klientów indywidualnych, którzy chcieliby skorzystać z zakupów w sklepie. W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu z pracownikami, którzy odpowiedzą na Państwa pytania. Pomożemy również w doborze produktów dostosowanych do konkretnych potrzeb lub profilu prowadzonej działalności.

Grupy produktów

Top
X