O mnie

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]

Dariusz Muskała
specjalista ds. podologii

Urodzony w Oleśnicy pod Wrocławiem obecnie mieszka i pracuje w Sulechowie, w woj. lubuskim. Tą specjalnością zainteresował się w 2012 roku, kiedy jego mama trafiła pod opiekę podologa z powodu syndromu stopy cukrzycowej. Fascynacja i chęć pomocy osobom dotkniętym tą przypadłością przerodziła się w zawód i pasję na całe życie. Dyplom specjalisty uzyskał w lipcu 2013 roku. Członkiem Polskiego Towarzystwa Podologicznego jest od września 2013 roku.

W 2015 roku zaczął prowadzić pierwsze indywidualne szkolenia dla przyszłych specjalistów ds. podologii. Z wybranymi specjalistami podjął współpracę długoterminową i dzięki temu możecie się Państwo cieszyć dostępem do najwyższej jakości usług podologicznych na terenie nie tylko Sulechowa, ale również w Oleśnicy i Głogowie w woj. dolnośląskim.

Sam aktywnie uczestniczy w wielu szkoleniach i stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe. Na swoim koncie ma również pierwsze wykłady podologiczne dla osób uczących się zawodu. Zajmuje się również prowadzeniem bezpłatnych wykładów edukacyjnych skierowanych do osób z grup ryzyka i zagrożonych ZSC.

Jest autoryzowanym szkoleniowcem z zakresu rekonstrukcji płytki paznokciowej metodą Greppmayra (UNGUISAN CLASSIC).

Grupy produktów

Top
X