Narzędzia podologiczne

baner narzędzia podolog24

W asortymencie naszego sklepu posiadamy narzędzia podologiczne najwyższej jakości. Zostały one zaprojektowane specjalnie dla firmy Podolog24. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta spełniała nawet najwyższe oczekiwania oraz potrzeby specjalistów zajmujących zabiegami podologicznymi. Nasze produkty zostały wytworzone z trwałych, wysokogatunkowych materiałów, a ich jakość potwierdzona została odpowiednimi certyfikatami. W naszej ofercie posiadamy narzędzia wyprodukowane przez CHIFA. Gwarantujemy dużą wytrzymałość wszystkich artykułów, a także bezpieczeństwo pracy i komfort użytkowania.

Jakie narzędzia znajdziesz w naszym sklepie?

W sklepie Podolog24 znajdziesz przede wszystkim profesjonalne cążki do wrastających paznokci. Podstawą naszego wyposażenia jest także igłochwytacz, który ma niestandardowo cienkie i długie ramiona, co znacząco ułatwia proces aplikacji klamer ortonyksyjnych oraz sondę z cienkim zakończeniem, które umożliwia precyzyjną pracę podczas zabiegów podologicznych. Posiadamy również narzędzia z wysokogatunkowej stali nierdzewnej takie, jak pęsety, kleszcze płaskie i okrągłe oraz nożyczki do cięcia opatrunków. Wszystkie nasze produkty metalowe wykonane zostały z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, a także opatrzone są odpowiednimi certyfikatami i gwarancją. Nasze narzędzia nadają się do właściwej sterylizacji i dezynfekcji po każdym użyciu i przeprowadzonym zabiegu.

W naszej ofercie znajdziesz także kapturki ścierne o różnej gradacji do usuwania zrogowaceń, szlifowania i wygładzania skóry stóp. Dodatkowo, do stosowania przez osoby początkujące, wprowadziliśmy specjalną linię z technologią zmiany koloru kapturka. Ostrzega ona podologa wykonującego zabieg przed wytworzeniem się zbyt wysokiej temperatury w trakcie pocierania skóry. Dzięki temu zabieg jest przyjemny i komfortowy, a ryzyko odczucia bólu wskutek przegrzania kapturka zostało niemal całkowicie wyeliminowane.

Uzupełnienie naszej oferty narzędzi stanowią:

  • ostrza,
  • skalpele,
  • uchwyty do ostrzy,
  • dłuta podologiczne.

Profesjonalna obsługa

Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą naszego sklepu oraz do dokonywania zakupów. Ponadto w razie jakichkolwiek wątpliwości jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, a nasi specjaliści rzetelnie odpowiedzą na wszystkie pytania oraz udzielą dodatkowych informacji. Do naszych Klientów podchodzimy indywidualnie, dlatego chętnie doradzimy Ci najlepsze rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb.

W ofercie Podolog24 posiadamy:

cążki do paznokci wrastających,

cążki do skórek,

igłochwytacze,

pęsety, kleszcze, skalpele, itd.

Zobacz nasze pozostałe produkty:

Wkładki alto

Preparat Zulan

Hidrex

Produkty Allpresan

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Button_Widget”][/siteorigin_widget]

Grupy produktów

Top
X