Narzędzia podologiczne Podolog24

kleszcze okrągłe podolog24 frazer klamra

Jeżeli dbasz o jakość Swojej pracy, zadbaj również o jakość narzędzi i materiałów stosowanych przez Ciebie w zabiegach podologicznych.
Amatorskie narzędzia do pielęgnacji stóp i paznokci mogą w znacznym stopniu pogorszyć ich stan. Jakość narzędzi ma bardzo duże znaczenie przy pielęgnacji stóp. Uzupełnij swoją klinikę lub po prostu zastąp swoje osobiste narzędzia jednym z naszych wysokiej jakości profesjonalnych narzędzi podologicznych. W ofercie Podolog24 posiadamy cążki do paznokci wrastających, cążki do skórek, igłochwytacze, pęsety, kleszcze, skalpele itd. Polecamy różnorodne, wysokiej jakości instrumenty ze stali nierdzewnej,

co zapewnia bezkompromisową trwałość i precyzję. Narzędzia Podolog24 zostały przetestowane i nadal są używane przez wielu wybitnych podologów na całym świecie. Nasze wyroby medyczne objęte są certyfikatem CE oraz gwarancją producenta CHIFA.

Nasze produkty zostały zakwalifikowane jako narzędzia do specjalistycznego użytku w szpitalach, klinikach, gabinetach lekarskich, dentystycznych, kosmetycznych i podologicznych.

Zobacz nasze pozostałe produkty:

Wkładki alto

Preparat Zulan

Hidrex

Produkty Allpresan