Misja firmy

Stopy warto powierzyć najlepszym, bo to one niosą nas przez całe nasze życie. Poznaj naszą historię i zaufaj najlepszym!!!

Podolog24 GROUP to eksperci specjalizujący się w różnych dziedzinach związanych z podologią.

Łączy nas niegasnąca pasja i wysoka etyka pracy. Filozofia ta stoi na pierwszym miejscu: tutaj, każdy pacjent, każdy klient jest osobą najważniejszą dla całego zespołu, dlatego cały zespół daje od siebie całą wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie.

Podolog24 to jedna z najlepiej rozpoznawanych marek na podologicznym rynku w Polsce. Członkowie zarządu firmy są praktykującymi podologami, co zapewnia najwyższą jakość oferowanych przez firmę produktów, których sami używają w codziennej pracy.

podolog24-wejscie-sulechow
podolog24-misja

Nasza marka została założona w 2013 roku przez Dariusza Muskałę, wybitnego podologa, praktyka i szkoleniowca. Jesteśmy nie tylko ludźmi pełnymi pasji, zaangażowania ale przede wszystkim świetnie wyszkolonymi specjalistami. Podolog24 GROUP to zespół ekspertów specjalizujących się w różnych dziedzinach ściśle związanych z podologią. Łączy nas profesjonalizm, wysoka etyka pracy, a także pasja do tego, czym się zajmujemy. Naszych Klientów stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego zależy nam, aby nieustannie się rozwijać i podnosić swoje kwalifikacje. Wieloletnie doświadczenie oraz zdobyta wiedza pozwalają nam zarówno w pełni zrozumieć, jak i fachowo pomóc naszym Klientom z ich problemami.

W naszym sklepie podologicznym oferujemy wysokojakościowe narzędzia i preparaty podologiczne. Starannie dobieramy nasz asortyment, aby spełniał nawet najbardziej wygórowane oczekiwania specjalistów w tej dziedzinie. Wybierając produkty z naszego sklepu zyskujesz gwarancję, że decydujesz się na najwyższą jakość i skuteczność.

Posiadamy linie własnych produktów, których wysoka jakość została potwierdzona przez wybór bardzo wielu użytkowników oraz specjalistów. Wśród nich znajduje się specjalistyczny preparat Zulan™ przeznaczony do hamowania krwawień. Ponadto stworzyliśmy linię narzędzi we współpracy z marką CHIFA oraz ultracienkie wkładki ortopedyczne Alto®

Jesteśmy oficjalnym polskim dystrybutorem preparatów do specjalistycznej pielęgnacji każdego typu skóry marki Allpresan® i Allpremed®. Zachęcamy także do zapoznania się z urządzeniami do jonoforezy wodnej stóp i dłoni Hidrex®.

podolog24-asortyment

Grupy produktów

Top
X