Allpresan

ZAREJESTRUJ SIĘ

Zweryfikowanym klientom oferujemy stałe zniżki na wybrane produkty. Koniecznie podaj swój NIP. Umożliwi nam to szybszą weryfikację.

Produkty marki Allpresan pochodzą od niemieckiej marki, która charakteryzuje się wieloletnią tradycją oraz dbałością o każdy składnik znajdujący się w ich linii kosmetycznej. Marka powstała w 1998 roku. Od początku działalności jej założyciele troszczyli się o efektywność produktów, zatrudniając do współpracy specjalistów z dziedziny dermatologii czy podologii. Dzięki temu oferowane kosmetyki są dzisiaj stosowane w profesjonalnych gabinetach podologicznych, ale także do skutecznej, domowej pielęgnacji.

Zapewniają ich użytkownikom spodziewane efekty. Porady specjalistów z dziedziny podologii czy kosmetologii odnośnie do stosowania wyselekcjonowanych preparatów sprawiają, że terapie przebiegają zgodnie z założeniami i przynoszą oczekiwane rezultaty. Oferujemy także wysokiej jakości preparaty do dezynfekcji, które umożliwiają zapewnienie sterylności w miejscu pracy. Szeroka gama produktów sprawia, że niezależnie od problemu skórnego, z jakim boryka się pacjent, eksperci mogą doradzić mu kremy w piance, które pomogą złagodzić problem suchej, popękanej skóry. Preparaty są również skuteczne w walce z grzybicą czy nadpotliwością. Stosowane produktów marki Allpresan zaleca się także podczas leczenia grzybicy oraz nadpotliwości.

Ich działanie, w połączeniu z zastosowaniem zalecanej terapii, przynosi pacjentom oczekiwaną ulgę. Oferujemy produkty przeznaczone do stóp, dłoni, piankę pod prysznic. Kremy premium charakteryzują się doskonałym składem. Pielęgnują skórę, pomagają zadbać o jej nawilżenie i chronią ją przed grzybicą czy pękaniem. Część specyfików jest zalecana dla osób zmagających się z łuszczycą. Są w pełni bezpieczne dla skóry i przebadane dermatologicznie. Zachęcamy do zapoznania się z właściwościami poszczególnych produktów. W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu z pracownikami sklepu, którzy udzielą odpowiedzi na pojawiające się pytania.

Wyświetlanie 1–9 z 28 wyników