Allpresan

Produkty marki Allpresan pochodzą od niemieckiej marki, która charakteryzuje się wieloletnią tradycją oraz dbałością o każdy składnik znajdujący się w ich linii kosmetycznej. Marka powstała w 1998 roku. Od początku działalności jej założyciele troszczyli się o efektywność produktów, zatrudniając do współpracy specjalistów z dziedziny dermatologii czy podologii. Dzięki temu oferowane kosmetyki są dzisiaj stosowane w profesjonalnych gabinetach podologicznych, ale także do skutecznej, domowej pielęgnacji.

Zapewniają ich użytkownikom spodziewane efekty. Porady specjalistów z dziedziny podologii czy kosmetologii odnośnie do stosowania wyselekcjonowanych preparatów sprawiają, że terapie przebiegają zgodnie z założeniami i przynoszą oczekiwane rezultaty. Oferujemy także wysokiej jakości preparaty do dezynfekcji, które umożliwiają zapewnienie sterylności w miejscu pracy. Szeroka gama produktów sprawia, że niezależnie od problemu skórnego, z jakim boryka się pacjent, eksperci mogą doradzić mu kremy w piance, które pomogą złagodzić problem suchej, popękanej skóry. Preparaty są również skuteczne w walce z grzybicą czy nadpotliwością. Stosowane produktów marki Allpresan zaleca się także podczas leczenia grzybicy oraz nadpotliwości.

Ich działanie, w połączeniu z zastosowaniem zalecanej terapii, przynosi pacjentom oczekiwaną ulgę. Oferujemy produkty przeznaczone do stóp, dłoni, piankę pod prysznic. Kremy premium charakteryzują się doskonałym składem. Pielęgnują skórę, pomagają zadbać o jej nawilżenie i chronią ją przed grzybicą czy pękaniem. Część specyfików jest zalecana dla osób zmagających się z łuszczycą. Są w pełni bezpieczne dla skóry i przebadane dermatologicznie. Zachęcamy do zapoznania się z właściwościami poszczególnych produktów. W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu z pracownikami sklepu, którzy udzielą odpowiedzi na pojawiające się pytania.

Wyświetlanie 1–9 z 32 wyników