Opatrunki

ZAREJESTRUJ SIĘ

Zweryfikowanym specjalistom i partnerom oferujemy stałe zniżki na wybrane produkty. Koniecznie podaj swój NIP. Umożliwi nam to szybszą weryfikację.

Opatrunki

Opatrunki są niezbędnymi elementami wyposażenia gabinetów podologicznych. Zapewniają komfort zarówno pacjentom, jak i osobom wykonującym zabiegi. Ich zadaniem jest zapobieganie zanieczyszczeniu ran i zakażeniom. Pozwalają więc zapewnić w gabinecie sterylne warunki oraz bezpieczeństwo, które są tak ważne w tego rodzaju działalności. Oferujemy produkty sprawdzonych marek: bezpieczne, wydajne i funkcjonalne.
Zaufani dostawcy są gwarancją niezawodności ich wyrobów. Dostępność opatrunków jałowych, wacików bezpyłowych czy opasek podtrzymujących sprawia, że można dokonać u nas kompleksowego wyposażenia gabinetu w opatrunki w atrakcyjnych cenach.

Oferujemy także wysokiej jakości preparaty marki Allpresan, która wywodzi się z Niemiec i od wielu lat oferuje kosmetyki premium, które są przebadane dermatologiczne i tworzone przy współpracy z podologami. Polecamy szczególnie produkty w formie wydajnej I łatwej w aplikacji pianki.

Dodaliśmy do asortymentu również produkty marki Allpremed, które umożliwiają medyczną pielęgnację skóry. Stale poszerzamy ofertę, aby odpowiedzieć na potrzeby Klientów. Śledzimy także rynek podologiczny i działamy w branży, dzięki czemu znamy jej potrzeby. Na każdy etapie zakupów zapewniamy sprawną i fachową obsługę Klienta. Pracownicy sklepu Podolog24.pl służą poradami oraz wsparciem, dlatego w razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Grupy produktów

Top
X