Kapturki i nośniki

ZAREJESTRUJ SIĘ

Zweryfikowanym specjalistom i partnerom oferujemy stałe zniżki na wybrane produkty. Koniecznie podaj swój NIP. Umożliwi nam to szybszą weryfikację.

Kapturki i nośniki

Oferujemy kapturki i nośniki przeznaczone do wykańczania oraz przeprowadzania zabiegów podologicznych. Produkty występują w licznych rozmiarach, dlatego ich wybór można dostosować do specyfiki świadczonych usług oraz parametrów, jakie należy zastosować w indywidualnym przypadku. Wyroby medyczne są objęte certyfikatami CE, które potwierdzają fakt, że produkt jest legalnie wprowadzony na rynek europejski, bezpieczny i zgodny z wymaganiami dyrektyw unijnych odnoszącymi się do bezpieczeństwa konkretnego produktu.

Oferujemy także kapturki i nośniki w różnorodnych gradacjach, które umożliwiają usuwanie zrogowaceń, szlifowanie naskórka oraz wygładzenie powierzchni skóry. Zapraszamy także do zapoznania się z oferowanymi wkładkami podologicznymi. Nośniki do kapturków mają trzpień wykonany ze stali nierdzewnej, dzięki czemu są funkcjonalne, trwałe i wytrzymałe. Występują w różnych rozmiarach, dlatego z łatwością można dobrać je do kapturków. Korzystanie z produktów jest wygodne, bezpieczne i znacząco wpływa na tempo wykonywanych prac. Precyzyjne połączenie poszczególnych elementów sprawia, że urządzenia są niezawodne i wygodne w użytkowaniu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Grupy produktów

Top
X