Jonoforeza

ZAREJESTRUJ SIĘ

Zweryfikowanym specjalistom i partnerom oferujemy stałe zniżki na wybrane produkty. Koniecznie podaj swój NIP. Umożliwi nam to szybszą weryfikację.

Urządzenia do jonoforezy

Jonoforeza to rodzaj elektroterapii, polegającej na wprowadzaniu do organizmu jonów. Są one wprowadzane przez skórę przy użyciu specjalnego urządzenia do jonoforezy, które emituje galwaniczny prąd stały. Skóra jest stymulowana do przyjęcia większej dawki substancji, co przekłada się na efektywność leczenia. Prawidłowo wykonany zabieg jest w pełni bezpieczny oraz bezbolesny. Miejscowe działanie podnosi skuteczność podjętych działań i pozwala na szybsze osiągnięcia założonych celów.

Oferowane przez nas urządzenia charakteryzują się wysoką jakością. Pochodzą od sprawdzonych oraz zaufanych producentów, dlatego mamy pewność odnośnie do ich funkcjonalności, estetycznego wykonania oraz trwałości. Oferujemy także wysokiej jakości frezy wspomagające prace podologów czy kosmetologów. Raz poczyniona inwestycja nie wymaga szybkiej wymiany urządzenia na nowe. Stosowane produkty opierają się na nowoczesnych technologiach, które sprawiają, że te działają w sposób precyzyjny, dokładny, a ich używanie w trakcie zabiegów jest dla pacjentów komfortowe.

Oferujemy również akcesoria – produkty do jonoforezy wspomagające pracę urządzeń. Wieloletnia działalność w branży sprawiła, że zdobyliśmy doświadczenie, które dzisiaj pomaga nam w pełni zaspokajać potrzeby gabinetów, które z nami współpracują. Śledzimy nowoczesne technologie pojawiające się na rynku podologicznym i wprowadzamy je do asortymentu sklepu, aby dostarczać produkty funkcjonalne i korzystające z osiągnięć naukowych oraz medycznych. Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do zakupów. Jeśli mają Państwo wątpliwości odnośnie do konkretnych produktów, zapraszamy do kontaktu. Pracownicy sklepu pomogą je rozwiać.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Grupy produktów

Top
X