Frezy

ZAREJESTRUJ SIĘ

Zweryfikowanym specjalistom i partnerom oferujemy stałe zniżki na wybrane produkty. Koniecznie podaj swój NIP. Umożliwi nam to szybszą weryfikację.

Frezy

Oferujemy frezy wysokiej jakości wykonane z trwałych materiałów. Frezy diamentowe powstają przy użyciu dobrze hartowanej stali nierdzewnej. Są pokryte licznymi warstwami diamentowymi, które zapewniają trwałość spojenia oraz dużą wytrzymałość. Ich głównymi zadaniami są matowienie płytki, opracowywanie wałów czy skracanie paznokci. W asortymencie znajdą Państwo produkty w kilku średnicach, dzięki czemu istnieje możliwość dostosowania ich do specyfiki pracy oraz potrzeb konkretnego gabinetu specjalistycznego.

Z kolei frezy kamienne doskonale sprawdzają się do usuwania skórek zarówno przy manicure, jak i pedicure. Oferujemy także frezy ceramiczne, przeznaczone do ściągania masy hybrydowej, które nie przenoszą ciepła, dzięki czemu zabiegi są przyjemne oraz komfortowe.

W asortymencie sklepu Podolog24.pl znajdują się także frezy z węglika spiekanego. Ich głównymi cechami są trwałość oraz wytrzymałość. Z biegiem czasu nie tępieją, dlatego raz poczyniony zakup służy przez wiele lat. Oferujemy również frezy stalowe, które sprawdzają się przy usuwaniu zrogowaciałej płytki czy hybryd. Są przy tym dostępne w atrakcyjnych cenach.

Wyświetlanie 1–9 z 21 wyników