Dezynfekcja i sterylizacja

ZAREJESTRUJ SIĘ

Zweryfikowanym specjalistom i partnerom oferujemy stałe zniżki na wybrane produkty. Koniecznie podaj swój NIP. Umożliwi nam to szybszą weryfikację.

Produkty do dezynfekcji i konserwacji

Oferujemy liczne preparaty do dezynfekcji rąk, które są bezpieczne dla skóry. W ofercie sklepu Podolog24.pl znajdą Państwo także produkty przeznaczone do dezynfekcji powierzchni. Środki są obowiązkowym wyposażeniem gabinetów kosmetycznych, podologicznych czy salonów fryzjerskich. Umożliwiają zadbanie o bezpieczeństwo oraz zapobiegają rozmnażaniu się patogenów. Oferowane przez nas produkty są przetestowane i sprawdzone.

Usuwanie bakterii, grzybów czy wirusów ogranicza ilość drobnoustrojów i sprawia, że w gabinecie panują warunki, w których wykonywanie licznych zabiegów jest bezpieczne oraz komfortowe. Dezynfekcja jest także obowiązkiem wynikającym z przestrzegania zasad bezpieczeństwa i higieny pracy w wielu branżach. Bardzo ważne jest zarówno dezynfekowanie rąk, jak i powierzchni, które służą do przechowywania narzędzi, akcesoriów czy specjalistycznych preparatów.

Oferujemy preparat do konserwacji narzędzi, który znacząco wpływa na funkcjonalność urządzeń i pozwala im na długo zachować dobry stan techniczny. Oferujemy także produkty na problem nadpotliwości. W asortymencie znajdą Państwo preparaty o przyjemnym zapachu i szerokim spektrum działania, które są wydajne i szybkie w działaniu.

Wyświetlanie 1–9 z 13 wyników