Seria E BLACK LCD

Autoklawy serii E LCD – sterylizacja na wysokim poziomie
Autoklawy serii E klasyfikowane są jako najwyższej generacji urządzenia, którym przypisana jest europejska klasa B. To specjalistyczne autoklawy sterylizujące różne wsady, przykładowo precyzyjne narzędzia medyczne. Najczęściej używane m.in.: w zakładach stomatologicznych, laboratoriach czy studiach tatuażu. Przez swoje zastosowanie oraz techniczne rozwiązania, maszyny te nazywane są też autoklawami medycznymi. Urządzenia serii E są obecnie jednymi z najbardziej zaawansowanych autoklawów dostępnych na rynku, oferując największą siłą oraz skuteczność wykonywanych procesów sterylizacji. Wyróżniają się też cichą pracą oraz szybkim czyszczeniem. Autoklawy serii E charakteryzują się głównie pierwszym etapem czyszczenia, zwanym próżnią wstępną – która pracuje dzięki tzw. próżni frakcjonowanej. Przez proces polegający na odcinaniu powietrza w pierwszej fazie sterylizacji. Narzędzia poddawane takiemu zabiegowi niezależnie od swojej budowy czy wielkości, są sterylnie czyste. Są także gotowe i całkiem bezpieczne do ponownego ich użycia. Seria E autoklawów wyróżnia się także możliwością sterylizacji w opakowaniu i bez opakowania tj. narzędzia luzem położone na szufladce, nawet jedno na drugim.

Specyfikacja urządzeń Yeson, czyli autoklaw serii E LCD oraz jego cechy
Seria E autoklawów firmy Yeson to nowoczesne urządzenia oferujące wiele możliwości. Przede wszystkim, gotowe są wykonywać swoje zadania m.in.: w gabinetach weterynaryjnych, szpitalach, przychodniach, salonach SPA czy studiach kosmetycznych. Nie zajmują dużo miejsca, są poręczne oraz ciche. Przykładowy zabieg może trwać jedynie kilkanaście minut. Dodatkowo każdy autoklaw serii E od Yeson wyposażony jest w przyjemny w obsłudze wyświetlacz LCD, dotykowe przyciski zamiast „guzików”, posiada również zainstalowaną polską oraz angielską wersję językową. Ponadto seria E autoklawów ma wbudowaną drukarkę umożliwiającą śledzenie procesów sterylizacji, a także złącze USB na pendrive. Posiadają również zabezpieczenie, jakim jest blokada przed przypadkowym otwarciem przed czasem, a także automatyczne bezpieczniki. Autoklaw serii E to także funkcje: opóźnionego startu; wstępnego nagrzewania; zabezpieczenia hasłem. Urządzenia odpowiadające klasie B od Yeson, posiadają także 9 programów pracy oraz dwa osobne, testowe. Warto też wspomnieć, iż najmniejszą pojemnością autoklawów w serii E jest 8 litrów, natomiast największą – 22 litry.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

 • 0 out of 5
  0 Review(s)

  Autoklaw serii E 12L BLACK

  6,600,00 

  Autoklaw firmy YESON serii E (LCD), komora o pojemności 12 litrów, zakwalifikowany do klasy B zgodnie z normą EN 13060. Urządzenie przeznaczone jest do stosowania w: szpitalach, placówkach medycznych (w klinikach), w tym w gabinetach lekarskich, stomatologicznych, a także w laboratoriach. Autoklaw może być również stosowany do zastosowań niemedycznych i weterynaryjnych.

  Quick View
 • 0 out of 5
  0 Review(s)

  Autoklaw serii E 18L BLACK

  6,800,00 

  Autoklaw firmy YESON serii E (LCD), komora o pojemności 18 litrów, zakwalifikowany do klasy B zgodnie z normą EN 13060. Urządzenie przeznaczone jest do stosowania w: szpitalach, placówkach medycznych (w klinikach), w tym w gabinetach lekarskich, stomatologicznych, a także w laboratoriach. Autoklaw może być również stosowany do zastosowań niemedycznych i weterynaryjnych.

  Quick View
 • 0 out of 5
  0 Review(s)

  Autoklaw serii E 22L BLACK

  7,000,00 

  Autoklaw firmy YESON serii E (LCD), komora o pojemności 22 litrów, zakwalifikowany do klasy B zgodnie z normą EN 13060. Urządzenie przeznaczone jest do stosowania w: szpitalach, placówkach medycznych (w klinikach), w tym w gabinetach lekarskich, stomatologicznych, a także w laboratoriach. Autoklaw może być również stosowany do zastosowań niemedycznych i weterynaryjnych.

  Quick View
 • 0 out of 5
  0 Review(s)

  Autoklaw serii E 8L BLACK

  6,400,00 

  Autoklaw firmy YESON serii E (LCD), komora o pojemności 8 litrów, zakwalifikowany do klasy B zgodnie z normą EN 13060. Urządzenie przeznaczone jest do stosowania w: szpitalach, placówkach medycznych (w klinikach), w tym w gabinetach lekarskich, stomatologicznych, a także w laboratoriach. Autoklaw może być również stosowany do zastosowań niemedycznych i weterynaryjnych.

  Quick View

Grupy produktów

Top
X