Artykuły jednorazowe

ZAREJESTRUJ SIĘ

Zweryfikowanym specjalistom i partnerom oferujemy stałe zniżki na wybrane produkty. Koniecznie podaj swój NIP. Umożliwi nam to szybszą weryfikację.

Artykuły jednorazowe

Oferujemy artykuły ochrony osobistej, takie jak maseczki jednorazowe oraz rękawiczki marki Nitrylex®. Produkty są wykorzystywane podczas codziennej pracy w gabinetach podologicznych oraz kosmetycznych. Zapewniają bezpieczeństwo zarówno pracownikom danego miejsca, jak i osobom, które decydują się korzystać z ich usług. Zapobiegają rozprzestrzenianiu się chorób oraz podnoszą komfort pracy.

Są obowiązkowym wyposażeniem w miejscach, w których dochodzi do kontaktu z materiałem biologicznym czy środkami, które mogą podrażniać skórę lub wywoływać silne reakcje alergiczne. Stosowanie maseczek podczas pracy zapewnia ochronę przed przedostawaniem się nadmiaru pyłu czy drażniących substancji do układu oddechowego, co w dłuższej perspektywie wywiera wpływ na komfort pracy oraz zdrowie fizyczne osób, świadczących profesjonalne usługi w gabinetach.

Oferowane produkty mają atrakcyjną cenę. Są bezpieczne dla skóry i wydajne, a korzystanie z nich nie jest uciążliwe. Zachęcamy także do zapoznania się z kapturkami i nośnikami, które również sprzedajemy. W razie problemu z doborem produktów oferujemy wsparcie w wyborze konkretnych rozwiązań.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Grupy produktów

Top
X