Anaviosil®

Anaviosil® Nails

DOBROCZYNNA MOC COLOSTRUM DLA REGERNACJI PAZNOKCI

ANAVIOSIL® NAILS jest preparatem dedykowanym do walki z onycholizą paznokci dłoni i stóp oraz do regeneracji paznokci po urazach mechanicznych. Szeroki skład produktu działa pobudzająco na regenerację łożyska oraz stymuluje macierz do szybszego wzrostu paznokcia. Zawarte w nim colostrum bogate w naturalne czynniki wzrostu, stymuluje produkcję nowych komórek, nawilża i odżywia skórę. Ma ono również działanie przeciwbakteryjne, co w przypadku onycholizy pozwala na przeciwdziałanie potencjalnym zakażeniom.

Innowacyjny skład produktu jest wysoko integralny z komórkami ludzkiego naskórka co powoduje maksymalną przyswajalność substancji aktywnych. 

Nowe narzędzie do walki
z onycholizą i do regeneracji
paznokci po urazach
mechanicznych

AnaviosiL_nails

Skuteczny w walce z onycholizą

Stymuluje łożysko do szybszej regeneracji

pobudza macierz do szybszego wzrostu paznokcia

Składniki aktywne:

logo-COLOSTRUM

COLOSTRUM IgG 30% – bogate jest w immunoglobuliny, laktoferynę, czynniki wzrostu oraz witaminy i minerały, które stymulują tempo regeneracji i odnowy paznokci. Substancje te wykazują silne właściwości antybakteryjne, przeciwwirusowe i przeciwgrzybicze.

arginina

Arginina – to aminokwas endogenny, którego budowa wyróżnia się wysoką zawartością azotu. Odpowiada on pośrednio za rozszerzanie naczyń włosowatych, co poprawia ukrwienie i pozwala na przepływ składników aktywnych w głąb skóry. Poprzez zwiększenie zawartości azotu powoduje uczucie rozgrzania. Jest to efekt poprawienia ukrwienia łożyska  i macierzy, dzięki czemu jest inicjatorem pobudzania wzrostu.

logo-capric-triglyceride

Capric Triglyceride – Mieszanina roślinnych kwasów tłuszczowych, zawierająca najlepsze właściwości oleju kokosowego i palmowego. Natłuszcza skórę sprawiając, że staje się miękka i zregenerowana. Tworzy cienką warstwę okluzyjną, która chroni przed nadmierną utratą wilgoci, a delikatne właściwości konserwujące wydłużają działanie składników aktywnych zawartych w produkcie.

logo-olej-z-masłosza

Olej z Masłosza – bogaty jest w naturalną alantoinę, witaminę E i prowitaminę A. Wykazuje wybitne właściwości regenerujące, zapobiega starzeniu się skóry, utrzymując jej prawidłową wilgotność i elastyczność.

logo-skwalan

Skwalan – wzmacnia warstwę hydrolipidową skóry i chroni ją przed nadmierną utratą wody, zwiększa przeznaskórkowy transport składników aktywnych w głąb skóry.

logo-proteiny-mleka

Laktoza, Proteiny Mleka, Fermentowany lizat BIFIDA – Kompleks aktywuje procesy komórkowe odpowiedzialne za dostarczanie składników odżywczych oraz wspomaga procesy detoksykacji komórkowej. Łagodzi stany zapalne.

Sposób użycia:

  • Na oczyszczoną płytkę paznokciową i otaczający ją naskórek zaaplikuj 1-2 krople produktu. Wmasowywać 2 razy dziennie. Preparat stosować po konsultacji i pod kontrolą podologa, specjalisty pielęgnacji stóp.

 

  • Preparat wolny jest od parabenów, sylikonów oraz substancji zapachowych, nie zawiera czynników drażniących mogących powodować potencjalne alergie.
anaviosil_nails_10_ml_2

Grupy produktów

Top
X